loading

2004 yılında kurulan Antoto Otomotiv AŞ. Kuruluşundan buyana Mitsubishi ve Temsa bayisi olarak sektörde hizmet vermeye devam etmekte iken 1 Aralık 2010 tarihinde Opel bayiliğini de bünyesine dahil etmiştir.

Antalya havaalanı yolu üzerinde bulunan 6.500 m2 kapalı 8.600 m2 olmak üzere toplam 15.100 m2 lik alana sahip plazasında Opel, Mitsubishi ve Temsa markalarının ;

-Satış
-Satış sonrası hizmetler (Servis,yedek parça,aksesuar vb.)
-Otomotiv ile alakalı finansman hizmetleri
-2.el araç satış ve filo kiralama ve
-Sigortacılık hizmetlerini sunmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz faaliyet alanlarında sektörde alışılagelmiş bayilik yapısının dışında siz müşterilerimizin ve sektörün beklentilerine paralel modern, yenilikçi, güvenilir bir şekilde hizmet sunmak amacında olan şirketimiz, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibini benimsemiştir.

Antoto Otomotiv, bu sorumluluk bilinci ile 7 yıldır çizgisini bozmadan yoluna devam etmektedir. Uzman kadrosu, marka çeşitliliği ve son teknolojiyi müşterilerine sunan firmamız, daima en iyisini siz değerli müşterilerimizle buluşturmak ve sunmaktan gurur duyduğumuz Opel ,Mitsubishi ve Temsa plazalarımızda görmekten onur duyarız.

Saygılarımızla,
Antoto Otomotiv AŞ.
Yönetim kurulu

Sayfanın başına dön